Zajmujemy się profesjonalną rekrutacją pracowników z Europy, Dalekiego Wschodu i Afryki dla firm z różnych branż zlokalizowanych w Szczecinie oraz w innych miejscowościach województwa zachodniopomorskiego. Oferujemy pomoc w znalezieniu oraz zatrudnieniu chętnych do podjęcia pracy cudzoziemców wraz z legalizacją ich pobytu oraz zakwaterowaniem. Rekrutację przeprowadzamy pod konkretne zapotrzebowanie pracodawców, oferując przejrzyste warunki współpracy dla każdej ze stron. Działamy zgodnie z przepisami prawa polskiego oraz ustawą o pracy tymczasowej.

Pracownicy z Armenii, Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Mołdawii

Oferujemy usługi leasingu i wynajmu pracowników z 6 krajów zza wschodniej granicy tj.: Armenii, Białorusi, Gruzji, Mołdawii i Ukrainy oraz pracowników z Dalekiego Wschodu czy Afryki. Zajmujemy się kompleksowo procesem rekrutacji zarówno pracowników fizycznych, jak i specjalistów z różnych dziedzin. Dokładnie sprawdzamy kandydatów do pracy, oferując sprawną i szybką obsługę oraz wysoką jakość świadczonych usług. Współpracujemy nie tylko z dużymi koncernami, ale także z małymi i średnimi firmami o zasięgu lokalnym, które szukają wykwalifikowanych i rzetelnych pracowników do prac sezonowych lub na stałe.

Skorzystaj z naszych usług i zarabiaj

Decydując się na współpracę z naszą agencją pośrednictwa pracy pracodawcy nie tylko zyskują naturalny dostęp do pracowników. Skorzystanie z usług leasingu pracowników pozwala na znaczne ograniczenie kosztów związanych z całym procesem rekrutacyjnym. Ponadto ciężar odpowiedzialności kadrowej przez ZUS-em, Państwową Inspekcją Pracy, Strażą Graniczną i Urzędem Skarbowym, spoczywa w pełni po naszej stronie. Wśród innych korzyści wynajmu pracowników w naszej agencji, warto również wymienić:

  • niższe koszty wynagrodzeń z uwagi na zapłatę za faktycznie przepracowane godziny,
  • elastyczna forma zatrudnienia,
  • profesjonalna obsługa pracowników w zakresie obsługi kadrowo-płacowej,
  • pomoc w zakwaterowaniu pracowników,
  • brak odpowiedzialności zatrudnienia, które przechodzi na agencję pracy.