Co zrobić, gdy szybko potrzebujesz wykwalifikowanego pracownika, który wspomoże działalność Twojej firmy? Z pomocą przychodzi wynajem pracowników. Szczecin, Stargard i Goleniów to nie jedyne miejscowości, w których takie rozwiązanie jest popularne. Coraz więcej firm z całego województwa zachodniopomorskiego korzysta z tej formy zatrudniania pracowników. Dzięki temu mogą one ograniczyć i optymalizować koszty działalności przy jednoczesnym pozyskaniu wartościowego pracownika w krótkim czasie. W naszej agencji pracy specjalizujemy się w pozyskiwaniu pracowników głównie ze Wschodu m.in. z Ukrainy, Gruzji, Mołdawii czy Armenii. Aczkolwiek kandydatów do pracy szukamy również w Afryce i na Dalekim Wschodzie.

Kiedy warto skorzystać z możliwości wynajmu pracowników z agencji pracy?

Wzrost zapotrzebowania na pracowników z zagranicy, spowodowany m.in. rozwojem polskiej gospodarki, to wyzwanie, z którym mierzy się wielu właścicieli firm w całej Polsce. Znalezienie odpowiednio wykwalifikowanego i rzetelnego pracownika bywa niełatwym i pracochłonnym zadaniem. Szczególnie, gdy potrzebujemy doświadczonych specjalistów zza granicy, spełniających określone wymagania. Wówczas współpraca z agencją pośrednictwa pracy to doskonałe rozwiązanie. W Profi Staff nie tylko pomagamy znaleźć pracowników, przeprowadzając cały proces rekrutacyjny, ale również zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z pobytem obcokrajowców w Polsce i legalizacją ich pracy.

Leasing pracowników Szczecin

Leasing pracowników to wygodne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którym zależy na szybkim i skutecznym pozyskaniu pracownika gotowego do podjęcia pracy. Taki model współpracy nie wymaga podpisywania umowy bezpośrednio z pracownikiem, a co za tym pracodawca nie musi martwić się o urlopy i zwolnienia, wynagrodzenie, okresowe badania lekarskie, szkolenia BHP czy prowadzenie dokumentacji kadrowej pracownika. Tym wszystkim zajmuje się agencja pracy, czyli my. W Profi Staff załatwiamy wszelkie formalności i prowadzimy pełną dokumentację kadrowo-płacową. Nie musisz więc martwić się zobowiązaniami wobec PIP, ZUS czy Urzędu Skarbowego. Zajmiemy się tym za Ciebie.