Szukasz pracy w Goleniowie? A może interesuje Cię zatrudnienie w okolicach Szczecina? Świetnie się składa, bo przygotowaliśmy bazę ofert pracy, w której zebraliśmy propozycje legalnej pracy dla pracodawców zlokalizowanych w województwie zachodniopomorskim. Wśród nich znalazły się możliwości zatrudnienia w takich branżach jak m.in. logistyka i transport, budownictwo, gastronomia, prace porządkowe, produkcja. W zależności od Twoich umiejętności oraz doświadczenia, pomożemy Ci znaleźć odpowiednią pracę. Zobacz, jakie oferty pracy są aktualne i aplikuj.

Szeroki wybór ofert pracy w różnych branżach

Współpracujemy z firmami z różnych branż, które w zależności od potrzeb szukają zarówno pracowników sezonowych, jak na stałe. Zapewniamy atrakcyjne warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie, niezależnie od posiadanego doświadczenia. Oferujemy różne formy współpracy w tym umowę o pracę na pełny etat lub jego część, umowę zlecenie. Pomagamy w załatwieniu formalności oraz pozwolenia na pracę w Polsce. Organizujemy również transport do Polski i zakwaterowanie dla nowych pracowników. Zapewniamy także stały kontakt z opiekunem oraz wszelką pomoc w rozpoczęciu pracy.

Znajdź stabilne zatrudnienie w Polsce

Jesteś obcokrajowcem i nie wiesz, gdzie szukać ofert pracy w Polsce? Boisz się, że pracodawca Cię oszuka? Nie znasz dobrze języka i nie wiesz, czy zawierasz korzystną dla siebie umowę? Nie martw się, pomożemy Ci znaleźć odpowiednią pracę w Szczecinie i okolicach. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników zza wschodniej granicy, a nawet Dalekiego Wschodu i Afryki. W naszej bazie ofert pracy znajdziesz propozycje współpracy tylko od sprawdzonych i rzetelnych pracodawców. Ponadto możesz liczyć na wszelką pomoc z naszej strony na każdym etapie współpracy. Zapraszamy do kontaktu.